Sale konferencyjne

Sala nr 1 - Niebieska

Wielkość sali: 140m2

Ustawienie szkolne: 90 osób

Ustawienie kinowe: 150 osób

Wyposażenie: ekran rozwijany, tablica przesuwana, TV, flipchart, nagłośnienie, rzutnik.

Sala nr 2 - Brzoskwiniowa

Wielkość sali: 90m2

Ustawienie szkolne: 40 osób

Ustawienie kinowe: 60 osób

Wyposażenie: ekran rozwijany, tablica przesuwana, TV, flipchart, nagłośnienie, rzutnik.

Zapraszamy do współpracy

Sylwia Biniak: tel. 502 778 805

konferencje@resortniegocin.pl

Imprezy integracyjne oraz konferencje nad jeziorem

Konferencje nad jeziorem? Jak najbardziej. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się również organizowanie różnego rodzaju konferencji, szkoleń, a także imprez o charakterze integracyjnym. Od wielu lat prowadzimy ośrodek wypoczynkowy, który zaprasza do siebie dogodną lokalizacją, atrakcyjnymi cenami, jak również profesjonalizmem oraz wielkim zaangażowaniem, z którym pracują zatrudnione tu osoby.

Zachęcamy do poznania naszej oferty, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalnie zorganizowane konferencje nad jeziorem

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy trzy sale konferencyjne różnej wielkości, które zostały wyposażone w rozwijane ekrany, tablice, TV, flipcharty, profesjonalne i kompleksowe nagłośnienie oraz oświetlenie, a także rzutniki. Konferencje, które organizujemy, cieszą się dużym uznaniem wśród Gości z okolicy, a także z innych regionów naszego kraju. W każdej z sal zapewniamy również wygodne miejsca siedzące, które zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Imprezy integracyjne na najwyższym poziomie

Aby otwierać się na wszystkie potrzeby naszych Klientów organizujemy również imprezy integracyjne. Tego rodzaju spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli firm, którzy chcą poprawić relacje wśród pracowników i zintegrować ich. Imprezy integracyjne bardzo dobrze wpływają na efektywność pracy w małych, średnich, a także dużych firmach. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.