Marina

REJSY JACHTEM ZE STERNIKIEM

W sezonie letnim nasi Goście mogą popłynąć na 3h rejs jachtem. Nie trzeba mieć uprawnień. Nad wszystkim będzie czuwał doświadczony sternik ze szkoły żeglarstwa “Szekla”.

Kajaki

Idealny sprzęt na wędrówkę „we dwoje” po najbliższej okolicy. Zapewnia ciszę i spokój podczas całej wyprawy, dzięki czemu można podziwiać naturalne zachowania naszej mazurskiej przyrody.

Rowery wodne

Doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Wygodnie siedzenia zapewniają komfortowe pływanie 4 osobom, a duży przestronny pokład umożliwia doskonałą i bezpieczną rozrywkę na wodzie.

Łódki wiosłowe

Łódź wiosłowa to idealny sprzęt na „spacery” po jeziorze lub też wyprawy wędkarskie. W obu wypadkach cieszyć się możemy satysfakcją.

Motorówka otwartopokładowa „VIPERA”

Alternatywa dla tych którzy lubią przemieszczać się po wodzie szybko i wygodnie. Nasza łódź dzięki swemu niepowtarzalnemu wyglądowi i wykonaniu zapewni niezapomniane wrażenia z jej użytkowania.
Do prowadzenia motorówki nie są potrzebne uprawnienia motorowodne.
Dla osób zamierzających po raz pierwszy spróbować swych sił na łodzi motorowej, zapewniamy podstawowe przeszkolenie z zakresu obsługi i prowadzenia jachtu motorowego.

Motorówka kabinowa "Jaszczur"

Motorówka kabinowa to jacht motorowy na dłuższe wyprawy. Posiada pomieszczenie mieszkalne w którym możemy odpocząć podczas wycieczki, a także rozkładane zadaszenie chroniące nas od deszczu lub palących promieni słonecznych.

Do prowadzenia motorówki nie są potrzebne uprawnienia motorowodne.

Dla osób zamierzających po raz pierwszy spróbować swych sił na łodzi motorowej, zapewniamy podstawowe przeszkolenie z zakresu obsługi i prowadzenia jachtu motorowego.

Windsurfing

Windsurfing to sport dla aktywnych. Posiadamy sprzęt na każde warunki pogodowe dla stawiających pierwsze kroki jak i dla bardziej zaawansowanych.

Przejażdżki motorówką, banan, koło pneumatyczne, wakeboard.

Co tu dużo pisać – duża dawka adrenaliny i dreszczyk emocji dla każdego !!!

Aktywny wypoczynek na jeziorze

Mazury bez aktywności na wodzie to niemal niemożliwa sytuacja. Nasz wypożyczalnia sprzętu wodnego umożliwia gościom Resortu Niegocin w pełni skorzystać z takich atrakcji, jak pływanie po jeziorze motorówkami, rowerami wodnymi czy windsurfing na jeziorze i łódki. Mazury to bowiem słynna Kraina Tysiąca Jezior co roku przyciągająca tysiące osób uwielbiających letnie aktywności wodne: czy to pływanie, czy właśnie wypoczynek przy pomocy zróżnicowanego sprzętu wodnego, jak motorówki, żaglówki, kajaki czy łódki. Mazury są bowiem miejscem, w którym wyjątkowo ukształtowanie terenu stworzyło istny raj dla wszystkich chcących skorzystać z możliwości, jakie daje wypoczynek nad wodą.

Wypożyczalnia łodzi Mazury

Wypożyczalnia łodzi w Resorcie Niegocin to możliwość skorzystania ze sprzętu pozwalającego na takie aktywności, jak windsurfing na Mazurach, będący coraz popularniejszych sportem wśród dorosłych, ale też młodzieży i dzieci. Windsurfing na jeziorze Niegocin, gdzie mieści się wypożyczalnia motorówek Mazury umożliwia każdemu spróbowania swoich sił w tym widowiskowym i dającym nieprawdopodobną frajdę sporcie. Do innych atrakcji podnoszących adrenalinę zaliczamy także przejażdżki bananem, kołem pneumatyczny bądź wakeboardem. Ceniącym sobie bardziej klasyczne sporty wodne, oferujemy możliwość wypożyczenia żaglówek, których białe żagle to nieodłączny element pejzażu Mazur w okresie letnim i cała powstała wokół nich kultura przyciągająca tutaj co roku wielbicieli tego sposobu wypoczynku.

Check In
Night
Check Out
Adults
Children