Strefa SPA

Check In
Night
Check Out
Adults
Children

Sauna sucha

Pobyt w saunie suchej jest znakomitym przeżyciem z wieloma korzyściami dla organizmu. Temperatura powietrza w środku dochodzi do nawet 110°C, a wilgotność sięga jedynie 10%. Badania wskazują, że ma znakomity wpływ na nasze zdrowie. Skóra w tej temperaturze oczyszcza się otwierając pory i wyrzucając zanieczyszczenia.

Sauna parowa

Sauna parowa, czyli łaźnia rzymska. Wilgotność osiąga nawet 100%, a temperatura oscyluje w okolicach 40-50C. Gorąca para pomaga w odprężeniu całego ciała. Korzystając z niej regularnie możemy możemy zwiększyć odporność organizmu na choroby.

Słoneczna łąka

Podczas relaksacyjnej sesji Twój organizm dostanie niezbędną dla niego dawkę witaminy D3, która opóźnia procesy starzenia i poprawia kondycję skóry, przyśpiesza spalanie tłuszczów, polepsza nastrój i samopoczucie. Wydzielające się podczas opalania endorfiny sprawią, że poczujesz się radosna, pełna optymizmu i energii.

Hydromasaż (Jacuzzi)

Hydromasaż pomaga poprawić samopoczucie, pobudza i doda Tobie energii, pozwoli dłużej zachować dobrą formę i młodość. Działa korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie i odpręża. Złagodzi też bóle stawów, głowy, rozluźni napięte mięśnie.

Rezerwacja oraz więcej informacji

Recepcja –  tel. 668 031 192

Spa nad jeziorem: sauna sucha, parowa

Poza komfortowo urządzonymi wnętrzami naszych apartamentów nad jeziorem Niegocin, nasi goście mogą skorzystać z takich atrakcji, jak spa, umożliwiające korzystanie z sauny suchej, sauny parowej, słonecznej łąki czy relaksującego jacuzzi umożliwiającego hydromasaż wyjątkowo korzystanie wpływający na skórę i samopoczucie. Nasze spa na Mazurach to możliwość wypoczynku w pięknym otoczeniu, do którego staraliśmy się dostosować wyposażenie strefy wypoczynku tak, aby nasi goście mogli w pełni skorzystać w trakcie pobytu tutaj z takich atrakcji, jak zabiegi spa. Mazury sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, który w połączeniu z zabiegami relaksującymi dają pełen komfort i prawdziwe poczucie oderwania się od codziennych obowiązków.

Wilkasy Spa

Nasze spa na Mazurach to miejsce umożliwiające skorzystanie z pełnego pakietu zabiegów relaksacyjnych, w skład których wchodzą m.in. sauna parowa oraz sauna sucha. Mazury dzięki panującemu tutaj naturalnemu mikroklimatowi same w sobie są miejscem wyjątkowo korzystnie wpływającym na samopoczucie, co mogą dodatkowo wzmocnić przeprowadzane przez naszych specjalistów zabiegi spa. Mazury bowiem i Szlak Wielkich Jezior Mazurskich od lat uznawane są za miejsce o wyjątkowych wartościach naturalnych. Wilkasy spa mieszczące się nad jeziorem Niegocin, to miejsce, które pozwala cieszyć się nie tylko urodą miejsca, w którym jest położone, ale także ofertą rekreacyjną, w skład które wchodzi między innymi nasza sauna parowa. Mazury ze swoją naturalnie czystą przyrodą i atmosferą wpłyną pozytywnie na stan skóry, dla której korzystne jest także korzystanie z takich zabiegów, jak sauna parowa. Mazury bowiem zaliczane są do najczystszych terenów Polski, co potwierdzają ustanowione tutaj m.in. strefy Natura 2000.