Zaplecze sportowe

Kryte boisko

Zapraszamy do wynajmu krytego boiska boiska do piłki nożnej o wymiarach 60x30m. Boisko posiada sztuczną nawierzchnię trawiastą, jest ogrzewane i posiada oświetlenie.

Ceny:
1h – 150zł brutto
1,5h – 200zł brutto

Kontakt:
Piotr Wagner
tel. 606 389 191
e-mail: piotr.wagner@resortniegocin.pl

Strzeżone kąpielisko

Pływaj i baw się w jeziorze Niegocin pod okiem wykwalifikowanego ratownika.

Siłownia zewnętrzna

Zadbaj o swoje mięśnie i kondycję.

Stół do bilarda i ping-ponga

Idealna aktywność na deszczowe dni.

Wypożyczalnia rowerów i skuterów

Wypożycz rower i odkrywaj Mazury.

Aktywny wypoczynek na mazurach

Mazury to jedno z bardziej urokliwych zakątków Polski, sprzyjające wypoczynkowi. Ten niezwykle malowniczy rejon obfituje w atrakcje, które rokrocznie przyciągają turystów z całego kraju, jak również z zagranicy. Możliwość obcowania z dziewiczą przyrodą mazur, z dala od cywilizacji i przemysłu, specyficzny mikroklimat, charakterystyczny dla tego regionu, jak również przepiękne, krystalicznie czyste jeziora zachęcają do wypoczynku w tej części Polski.

Mazury mają wiele do zaoferowania swoim gościom, ale przede wszystkim aktywny wypoczynek nad jeziorem. Tam nie można się nudzić, nawet kiedy nie dopisuje pogoda jest co robić. W naszym całorocznym ośrodku wypoczynkowo-konferencyjnym przygotowaliśmy ciekawą ofertę, z której skorzystać może każdy odwiedzający nas turysta. Aktywny wypoczynek na mazurach to oczywiście pobyt nad wodą i korzystanie z atrakcji na wodzie. Jednak nasi goście maja do swojej dyspozycji także bogate zaplecze sportowe, umożliwiające różne rodzaje aktywności, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Miłośnicy jazdy na rowerze nie będą się u nas nudzić. Wypożyczalnia rowerów znajdująca się w naszym ośrodku udostępnia jednoślady, które zapewnią moc atrakcji i aktywny wypoczynek nad jeziorem. Strzeżone kąpielisko gwarantuje bezpieczne korzystanie z wodnych atrakcji pod czujnym okiem ratownika. Kiedy pogoda nie dopisuje można atrakcyjnie spędzić czas grając w bilard czy ping ponga, jak również zagrać w piłkę na wielofunkcyjnym boisku przygotowanym specjalnie dla naszych gości. Wierzymy, że aktywny wypoczynek na mazurach to najlepszy pomysł spędzania wolnego czasu.