RESORT NIEGOCIN

Komfortowe pokoje 1,2 lub 3 osobowe.

Pokoje w budynku głównym - Świteź

Pokój trzyosobowy - STANDARD

ŁÓŻKA3 pojedyncze
 MAX4 osoby + 1 dziecko
 ŁAZIENKAWC z prysznicem 
 WIFItak
 TVtak
BALKONbrak
 WIELKOŚĆ 18m2

Pokój dwuosobowy - STANDARD

ŁÓŻKA2 pojedyncze
 MAX2 osoby + 1 dziecko
 ŁAZIENKAWC z prysznicem
 WIFItak
 TVtak
BALKONw części
 WIELKOŚĆ13 m2

Apartament

ŁÓŻKA2 poj. + 1 podwójne + kanapa
 MAX5 osób
 ŁAZIENKAWC z prysznicem
 WIFItak
 TVtak
BALKONw części
 WIELKOŚĆ m2

Pokoje w Pawilonach

Pokój jednoosobowy - DELUXE

ŁÓŻKA1 pojedyncze
 MAX1 osoba + 1 dziecko
 ŁAZIENKAWC z prysznicem 
 WIFItak
 TVtak
BALKONbrak
 WIELKOŚĆ 13,5m2

Pokój dwuosobowy - DELUXE

ŁÓŻKA2 pojedyncze
 MAX2 osoby + 1 dziecko
 ŁAZIENKAWC z prysznicem 
 WIFItak
 TVtak
BALKONtak
 WIELKOŚĆ 19,8m2

Pokój trzyosobowy - DELUXE

ŁÓŻKA2 pojedyncze + wersalka
 MAX4 osoby
 ŁAZIENKAWC z prysznicem 
 WIFItak
 TVtak
BALKONtak
 WIELKOŚĆ  21,6m2

Komfortowe pokoje nad jeziorem

Mazury to zdecydowanie cud natury, miejsce, które zachwyca pod każdym względem. Bogactwo tutejszych jezior, lasów oraz łąk sprawia, że turyści nie tylko z innych części kraju, ale również świata, przyjeżdżają tutaj, aby odpocząć i spędzić w tak pięknych okolicznościach przyrody swój urlop. Jeżeli Państwo również planują wakacyjny wyjazd, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty, która obejmuje noclegi w Wilkasach.

Noclegi nad jeziorem – Mazury

Noclegi w Wilkasach to świetna opcja skierowana do wszystkich osób, które cenią sobie bliski kontakt z naturą. Wilkasy to niewielka miejscowość położona nieopodal Giżycka nad pięknym jeziorem Niegocin. Noclegi oferowane przez nas ośrodek wypoczynkowy dostępne są w atrakcyjnych cenach. Oferujemy naszym klientom pokoje różnej wielkości, które zostały urządzone w gustowny sposób. Wszystkie wnętrza wyposażone są w bardzo wygodne łóżka oraz funkcjonalne meble i sprzęty umilające pobyt w naszym obiekcie nad jeziorem Niegocin.

Wilkasy – noclegi dla każdego

Od wielu lat oferujemy gościom z różnych zakątków Polski oraz świata noclegi nad jeziorem. Mazury to region, który chętnie odwiedzany jest zarówno przez grupy zorganizowane (obozy, kolonie, zielone szkoły), jak i indywidualnych turystów. Zachęcamy do poznania naszej oferty, która dotyczy pokojów do wynajęcia nieopodal urokliwej miejscowości Giżycko. Noclegi w tym miejscu cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na atrakcyjną okolicę pełną miejsc wartych zobaczenia, jak również przystępne ceny. Oprócz pokoji oferujemy również domki. Giżycko z pewnością przypadnie Państwu do gustu i będziecie chcieli wracać tutaj każdego roku.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby pragnące poznać Mazury. Noclegi, które oferujemy, dostępne są o każdej porze roku.