Strefa SPA

Sauna sucha

Pobyt w saunie suchej jest znakomitym przeżyciem z wieloma korzyściami dla organizmu. Temperatura powietrza w środku dochodzi do nawet 110°C, a wilgotność sięga jedynie 10%. Badania wskazują, że ma znakomity wpływ na nasze zdrowie. Skóra w tej temperaturze oczyszcza się otwierając pory i wyrzucając zanieczyszczenia.

Sauna parowa

Sauna parowa, czyli łaźnia rzymska. Wilgotność osiąga nawet 100%, a temperatura oscyluje w okolicach 40-50C. Gorąca para pomaga w odprężeniu całego ciała. Korzystając z niej regularnie możemy możemy zwiększyć odporność organizmu na choroby.

Słoneczna łąka

Podczas relaksacyjnej sesji Twój organizm dostanie niezbędną dla niego dawkę witaminy D3, która opóźnia procesy starzenia i poprawia kondycję skóry, przyśpiesza spalanie tłuszczów, polepsza nastrój i samopoczucie. Wydzielające się podczas opalania endorfiny sprawią, że poczujesz się radosna, pełna optymizmu i energii.

Hydromasaż (Jacuzzi)

Hydromasaż pomaga poprawić samopoczucie, pobudza i doda Tobie energii, pozwoli dłużej zachować dobrą formę i młodość. Działa korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie i odpręża. Złagodzi też bóle stawów, głowy, rozluźni napięte mięśnie.

CENNIK

STREFY W SPA KLIENCI INDYWIDUALNI GRUPY
Sauna sucha

10 zł/ h
każda kolejna godzina 30% taniej

30zł/ h
każda kolejna godzina 30% taniej

Sauna parowa 10 zł/ h
każda kolejna godzina 30% taniej
40 zł/ h
każda kolejna godzina 30% taniej
Łąka słoneczna 15 zł / 15 min. 35zł/ 15min. (max. 4 osoby)
Hydromasaż
(Jacuzzi)
15 zł / 30 min.
każde kolejne 30min. 30% taniej
45zł/ 30min. (max. 4 osoby)
każde kolejne 30min. 30% taniej
     

GALERIA SPA